Hakkımızda

Hakkımızda: Uzay bilim ve teknoloji hakkında en güncel bilgileri siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. Türkiyede bilim ve teknoloji konusunda yeni bir sayfa açıyoruz. Bilim ve Teknolojideki son yenilikleri takip ederek bu sektörün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla yayın hayatımıza başladık. Profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve teknolojiyi geliştirme özellikleriyle sizlerin yanındayız. Amacımız web sitemizin bu konuda saygın bir yer edinmesidir.

Kompozisyon adlı kategorimiz 15 Mart 2020 tarihinde yayın hayatına başlamış ve tamamı özgün kompozisyonları ile kısa sürede büyük bir ziyaretçi kitlesine ulaşmıştır. Bu başarıyı öncelikle verdiğimiz emeğe ve özgünlüğümüze borçluyuz.

petinya.com olarak amacımız, tüm öğrencilere yazmayı aşılamak ve bu gaye çerçevesinde onlara çeşitli metin türlerini örnek göstermektir. Ziyaretçilerimizden gelen yorumlar şevkimizi artırmakta, böylece blogumuzu daha fazla zenginleştirme çabası içerisine girmekteyiz.

petinya.com’da bulunan tüm kompozisyonlar ve diğer metin türleri iki yazarımız tarafından oluşturulmakta ve bu içerikler oluşturulurken güzel Türkçemizin doğru kullanılmasına özen gösterilmektedir. Tüm blog ziyaretçilerimizden de ricamız, yaptıkları yorumlarda dilimizin kurallarına riayet etmeleridir. İyi niyetle yapılan ”Çoookkkk güzelll” gibi yorumlar hem dilimize hem de sizler için emek veren blogumuza zarar vermektedir.

Blogumuzla ilgili her türlü istek veya şikayetinizi iletisim200@hotmail.com adresimize gönderebileceğiniz gibi, blogun sağ altında bulunan İletişim Formu’nu da kullanabilirsiniz. sizlerin görüşleri bizim için değerlidir.
Saygılarımızla,

Berkay Dereli
Teknik Sorumlu
Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkimizda
Hakkımızda